Łeba Apartamenty, Apartamenty w Łebie Łeba Apartamenty, Apartamenty w Łebie
Łeba Apartamenty, Apartamenty w Łebie


Strona główna
Okolica
Oferta
Rezerwacja
Galeria
KontaktWitamy,

Serdecznie zapraszamy do spędzenia Państwa wolnego czasu w naszym Lazurowym Apartamencie nad morzem w Łebie.

Apartament jest usytuowany w odległości ok. 2 km od Łeby w zamkniętym i atrakcyjnie wyposażonym kompleksie apartamentów.
Na terenie osiedla znajduje się: basen, kort tenisowy, boisko do siatkowej piłki plażowej, plac zabaw dla dzieci. Basen do pływania z wydzieloną płytką częścią dla dzieci. Basen i kort jest do pełnej i bezpłatnej dyspozycji dla naszych gości. (basen odkryty jest czynny w okresie letnim). W apartamencje znajduje się sejf. Do naszego apartamentu przypisane jest 1 miejsce parkingowe na zamkniętym terenie osiedla.
Apartament nasz jest dwu kondygnacyjny. Powierzchnia apartamentu to 40 m2 oraz piętro 34 m2 (skosy).
Apartament jest w pełni wyposażony i przygotowany do przyjęcia naszych gości. Na parterze znajduje się salon, aneks kuchenny, pokój oraz łazienka z prysznicem i pralką. Na piętrze sypialnia i korytarz. Do mieszkania przynależy duży balkon łączący ze sobą 2 pokoje. Balkon i okna są usytuowane od strony południowo - zachodniej z widokiem na basen i kort a w oddali na jezioro Łebsko. Takie położenie apartamentu i balkonu pozwala na miłe spędzenie czasu w rozsłonecznionym apartamencie oraz wieczorne podziwianie zachodu słońca.Tagi: Apartamenty, apartamenty nad morzem, Łeba, apartamenty z basenem, noclegi, noclegi nad morzem,kwatery, wakacje nad morzem, kwatery nad morzem, łeba, apartamenty nad morzem,
apartament lazurowy


Strona główna | Okolica | Oferta | Rezerwacja | Galeria | Kontakt

Powered by VSP